Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 17.10.2017, 06:50

Пилипо-Олександрівська ЗОШ

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 18
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олімпіади

 

                                             РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ 

 

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

  Атаманюк Наталія

    учениця 10 класу

    ІІІ місце - історія (2013-2014 н.р.)

    ІІІ місце - російська мова та література (2014-2015 н.р.)

    ІІІ місце - правознавство (2015-2016 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Олендра Богдана 

   учениця 11 класу 

   ІІІ  місце - біологія (2014-2015 н.р.)

   ІІІ місце - трудове навчання (2015-2016 н.р.)

 

   

 

   

 

 

 

 

 

 

 

  Грицюк Зоряна

     учениця 10 класу 

     ІІ  місце - біологія (2013-2014 н.р)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Комірко Юлія

 учениця 10 класу  

 ІІІ  місце - хімія (2013-2014 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сікорська Валерія 

учениця 11 класу

  ІІ місце - правознавство (2013-2014 н.р.)

 ІІ  місце -  іноземна мова (німецька) (2014-2015 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           

 

             

 

 Руда Аліса 

  учениця 11 класу 

  ІІ  місце - педагогіка та психологія (2013-2014 н.р) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Касапа Вікторія

 учениця 11 класу 

 ІІІ місце - математика (2014-2015 н.р.)

 ІІІ місце - українська мова та література (2014-2015 н.р.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                              

 

Тригуба Віта 

учениця 8 класу

І місце - історія (2014-2015 н.р.)

ІІІ місце - історія (2015-2016 н.р.)

 

Руда Надія

учениця 8 класу

ІІІ місце - біологія (2014-2015 н.р.)

ІІІ місце - трудове навчання ( 2015-2016 н.р. )

 

Пивоварчук Анастасія

учениця 10 класу

ІІ місце - російська мова та література (2014-2015 н.р.)

ІІІ місце -  історія (2015-2016 н.р.)

Поплавська Юлія 

учениця 11 класу

ІІІ місце - екологія (2014-2015 н.р)

 

 

Канюка Галина 

учениця 7 класу 

ІІІ місце - математика (2015-2016 н.р.)

 

Слободян Олександр 

учень 11 класу 

ІІ місце - трудове навчання (2015-2016 н.р.)

 

 

 

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook

  • Copyright MyCorp © 2017
    Створити безкоштовний сайт на uCoz